O nás

Dobrý deň, vitajte na stránke venovanej zimným lyžiarskym a peším prechodom v oravských chotároch. Snažili sme sa na jednom mieste združiť dostupné informácie o všetkých zimných prechodoch, vytvorili sme kalendárium podujatí a chceme postupne pridávať podrobnejšie informácie o jednotlivých podujatiach.

Prvá lyžovačkaProsíme o spoluprácu Vás všetkých, ktorí poriadate tieto akcie – pokiaľ sa Vaše podujatie nenachádza v našom zozname, alebo sú údaje neúplné – napíšte nám, radi tieto informácie doplníme. Tiež nám kľudne môžete napísať aj ďalšie námety a postrehy, možno sa nimi budeme môcť jedného dňa inšpirovať.

Je možné, že tu niektoré podujatie nenájdete – aj z dôvodov kapacitných. Niektoré prechody sú malé, a organizátori
Mátoha v snehu - zapichnutý riťberger nemôžu prijať veľa účastníkov, resp. takáto propagácia
je pre nich skôr príťažou.

Veríme, že tento web bude pre Vás užitočný, dajte vedieť o ňom aj Vašim priateľom, aby sme sa mohli všetci stretnúť na týchto na orave obľúbených akciách.

S pozdravom:
Radoslav Bielik a Jozef Jurík

PS: ak máte nápady alebo otázky, napíšte nám cez Facebook, na bezky@naorave.com, zavolajte, zanechajte komentár, alebo použite náš kontaktný formulár. Na emaily odpovedáme, a komentáre berieme vážne. 🙂

 

6 názorov na “O nás

 1. Dobrý večer, zúčastnil som sa prechodu na bežkách Veličná – Revišné dňa23.02.2013(sobota).
  Z tohto podujatia som spravil pár fotografií.
  Aký je postup pre ich zverejnenie na Vašom webe.
  S pozdravom J.Kajan

 2. Veľmi dobrý nápad na spropagovanie týchto prechodov.Ešte bude treba viac zviditeľniť ,či spropagovať túto web stránku.
  Dovolím si Vás osloviť aj preto,či by sa Vám nedalo vyriešiť s organizátormi niektorých prechodov,ktorých termín koliduje s iným prechodom,aby si termín prechodu preložili na iný čas,nakoľko sa v jeden deň nedá absolvovať dva prechody(napr: Dlhá a Horná Lehota a pod.) a sú bežkári takí, čoby chceli stihnúť prechodov viac. Ale to sa asi môže Vám podariť len pre budúci rok,no už teraz treba kompetentných osloviť.

  • Ďakujeme za podnet, určite je to dobrý nápad, premyslíme čo sa s tým dá do budúcna robiť. Vzhľadom na množstvo prechodov sa kolíziám asi nebude dať úplne vyhnúť, ale niektoré dni sú veru poriadne nabité – napr. sobota, 26.1.2013. Momentálne si pochvaľujeme komunikáciu s organizátormi, na ktorých máme kontakt, tak snáď sa pre budúcu sezónu budú môcť pri vyberaní termínu odraziť od kalendára na tomto webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *