Archív 2020

Prehľad najbližších pechodov pre aktuálnu sezónu nájdete tu. Prejsť naspäť na zoznam ročníkov.

4. januára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:30 Prechod Lieseckým chotárom, Liesek
9:00 Prechod novotským chotárom, Novoť
9:00 Trojkráľový prechod Pribišským chotárom, Pribiš
9:30 Bzinským chotárom, Bziny

6. januára 2020 (pondelok)

Čas Názov, miesto konania
9:00 Trojkráľový prechod na bežkách, Lokca
11:30 Turistický prechod ku kaplnke Anjela Strážcu, Habovka

11. januára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
7:00 Strieborná podkova, Krivá
8:00 Lyžiarsky prejazd Veľké Borové - Dolný Kubín, Veľké Borové
8:30 Vasiľovským chotárom, Vasiľov
10:00 Pucovská brázda, Pucov

18. januára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
7:00 Jánošíkovým krajom,
8:00 Babínskym chotárom, Babín
8:00 Bobrovská pätnástka, Bobrov
8:00 Dubovským chotárom, Sedliacka Dubová
8:00 Medzibrodským chotárom, Medzibrodie nad Oravou
8:30 Žaškovským chotárom, Žaškov

25. januára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Biela stopa Horná Lehota, Horná Lehota
8:00 Cez päť chotárov, Vyšný Kubín
8:00 Vaňovským chotárom, Vaňovka
8:00 Zimný prechod Dlhánskym chotárom, Dlhá nad Oravou
9:00 Istebnianskym chotárom, Istebné
10:00 Goralova bežka, Rabčice

26. januára 2020 (nedeľa)

Čas Názov, miesto konania
7:30 Lyžiarsky prejazd Skorušinou, Nižná

1. februára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Krušetnická biela stopa, Krušetnica
8:00 Podbielanskou Magurou, Podbiel
8:00 Zimný prechod Javorovou, Dolná Lehota, Oravský podzámok
8:30 Prechod šiestimi chotármi, Oravská Poruba

2. februára 2020 (nedeľa)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Námestovský zimný prechod - zrušený, Námestovo
8:45 Zubrohlavským chotárom, Zubrohlava

8. februára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
7:00 Bielopotockým horizontom, Oravský Biely Potok
7:00 Chlebnický lyžiarsky okruh, Chlebnice
7:30 Prechod piatimi hoľami, Hruštín
8:00 Malatinskou magistrálou, Malatiná
9:00 Babohorská stopa, Oravská Polhora
9:00 Kňažanským chotárom, Dolný Kubín – Kňažia
9:00 Pafková 2020, Nižná
9:00 Veličianskym chotárom, Veličná – Revišné

9. februára 2020 (nedeľa)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Dolnokubínska stopa, Dolný Kubín

15. februára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Biela stopa Oravský Podzámok, Oravský Podzámok
8:00 Zákamenským grúňom, Zákamenné
9:00 Jasenickým chotárom, Oravská Jasenica

22. februára 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Lomnianskym chotárom, Lomná

1. marca 2020 (nedeľa)

Čas Názov, miesto konania
7:30 Prejazd Oravskou Magurou, Tvrdošín, Medvedzie

7. marca 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Mútňanský prechod chotárom pod Pilskom, Mútne
8:00 Prechádzka Veselovskými rovňami, Oravské Veselé

14. marca 2020 (sobota)

Čas Názov, miesto konania
8:00 Horizont Erdútky, Oravská Lesná