Aktualizácia kalendára podujatí

Prajeme všetkým priaznivcom bežkovania úspešný rok 2014! Napriek tomu, že sme ho zahájili bez snehu, už zajtra, v sobotu 11.1.2014, sa uskutočnia dve tradičné akcie – Strieborná podkova v Krivej, a Prechod Vasiľovským chotárom. Podľa organizátorov si môžete do Vasiľova zobrať aj bicykel! Alebo predsa len bežky – vrámci kondičného tréningu ich však zrejme budete musieť niesť na pleciach. 🙂

V priebehu týždňa sme postupne aktualizovali kalendár podujatí – okrem Vasiľova pribudli podrobnosti ku prechodu Žaškovským chotárom. Zaradili sme prechod Jasenickým chotárom, prechod Šiestimi chotármi v Oravskej Porube a pribudol tiež Prechod Babínskym chotárom – ďakujeme organizátorom za spoluprácu! Ku trojkráľovému prechodu v Lokci sme pridali odkaz na fotogalériu – vďaka príjemnému počasiu sa napriek nedostatku snehu prechod vydaril, a prekvapil účasťou vyše 250 registrovaných „bežkárov“.

Sledujte nás aj naďalej, či už cez RSS, alebo na Facebooku – zima snáď nakoniec predsa len príde, a niekoľko akcií v kalendári ešte pribudne, akonáhle nám organizátori potvrdia termíny ich konania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *