Cez päť chotárov

Dátum/čas: 30.01.2016 (sobota) – 8:00     Miesto konania: Vyšný Kubín

Sledujete archívny záznam prechodu, ktorý sa konal v minulosti.
Ak je k dispozícii novší záznam, kliknite nižšie:
  • Žiadne očakávané udalosti na tomto mieste
POZOR: 23. ročník prechodu Cez päť chotárov bol vzhľadom na nepriaznivé počasie zrušený s ohľadom na bezpečnosť účastníkov, a neuskutoční sa v pôvodne plánovanom termíne 30.1.2016.
  • Registrácia: od 8:00 do 9:00 v priestoroch obecného úradu – kaštieľ.
  • Štart: o 9:00 od obecného úradu
  • Štartovné: dospelí – 2 €, deti od 6 do 15 rokov – 1 €, deti do 6 rokov zdarma

Počas pochodu bude zabezpečené malé oddychové občerstvenie v sedle Varta, kde bude teplý čaj. Zároveň všetkých po túre pozývame do sály obecného úradu na guláš, pečené buchty a priateľské posedenie pri hudbe.

Aktualizácia 28.1.2016: organizátori boli nútení prechod odvolať s ohľadom na bezpečnosť účastníkov – podmienky na trase sú blato, tečúca voda, a zľadovatené úseky. Stránku budeme aktualizovať v prípade ak bude ohlásený náhradný termín.

Aktualizácia 27.1.2016: počasie nie je priaznivé, preto bola trasa upravená, a od Malatinej sa určite nepôjde na Skalky kvôli blatistej oráčine. Organizátori priebežne kontrolujú podmienky v teréne, a v piatok vyznačia definitívnu trasu a tiež preveria podmienky pre bežky. Prikladáme aktualizované mapky prechodu.

V prípade nepriaznivých podmienok, v súlade so snahou o bezpečnosť účastníkov prechodu, usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeniť pokyny týkajúce sa voľby trasy prechodu. Účastník prechodu musí vopred zvážiť svoju lyžiarsku zdatnosť a zdravotné predpoklady, podujatia sa zúčastňuje na vlastné nebezpečie. Nezabudnite si vziať so sebou preukaz zdravotného poistenia.Tento príspevok bol vložený Rado. Určite trvalý odkaz ako záložku. 6 057 zobrazení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *