Dolnokubínska stopa

Dátum/čas: 12.02.2017 (nedeľa) – 8:00     Miesto konania: Dolný Kubín

Sledujete archívny záznam prechodu, ktorý sa konal v minulosti.
Ak je k dispozícii novší záznam, kliknite nižšie:
  • Žiadne očakávané udalosti na tomto mieste

Klub slovenských turistov Orava Dolný Kubín v spolupráci s Mestom Dolný Kubín Vás pozývajú na 14. ročník prechodu Dolnokubínska stopa – Zimné trnkobranie.

  • Dátum konania: nedeľa, 12.2.2017.
  • Prezentácia: od 8:00 do 9:00 na chate Kuzmínovo
  • Štartovné: 2 €

Trasa začína i končí na chate Kuzmínovo, meria 14 km s otočkou na Hrádku, alebo 24 km až do Komjatnej a späť. Počas podujatia bude zabezpečené občerstvenie pri vatre pod Hrádkom a po návrate Vás pozývame na kvalitný guláš. V prípade nedostatku snehu účastníci absolvujú trať pešo. Každý účastník absolvuje prechod na vlastné riziko.

Informácie: 0903 543 046 (MUDr. J. Štefák – vedúci akcie)Tento príspevok bol vložený Rado. Určite trvalý odkaz ako záložku. 18 838 zobrazení.

3 názory na “Dolnokubínska stopa

  1. Je nám veľmi ľúto že ste v Kubíne mali takúto skúsenosť. S organizátormi sme pred akciou hovorili, upozorňovali na miesto kde kvôli ťažbe treba ísť pešo, a spomínali priamo pri kontrole podmienok, že trasa je vyznačená novým, oranžovým značením. Možno ste len nešťastnou náhodou minuli jeho začiatok a dostali sa do neznačeného terénu… dúfame že organizátorom v budúcnosti ešte dáte šancu na reparát, a prajeme pekné zážitky na ďalších prechodoch.

  2. Pridávam sa k názoru pani Márie. Dolnokubínska stopa bola úplne o ničom aj keď za sneh organizátori nemôžu, ale za značenie trás a úpravu trás sú zodpovední no a tu zlyhali na celej čiare. Chodievam často na oravské prechody, ale takéto niečo som ešte nezažila, úplné zlyhanie organizácie dolnokubínskej stopy. Na dolnokubínskej stope som bola prvý krát ale tuším ,že aj posledný.

  3. Dolnokubinska stopa 2017 nebola, podla mojho nazoru, vobec dobre pripravena. Znacenie bolo nedostatocne, bludili sme, dokonca aj cez trnie…. Trat bola neupravena, na trati boli povalane stromy…. Co bolo najhorsie, neboli oznacene nebezpecne zjazdy… Nie sme Oravci, preto sme nemohli tusit, ake dlhe a ake prudke je klesanie…. Organizatori mohli upozornit, ze trasa je vhodna viac na pesiu turistiku ako na bezecke lyzovanie….. Chybali informacie o celkovom prevyseni trate. Slanina a kapustnica boli dobre a tuto narocnu turu zachranilo ako tak prekrasne slnecne pocasie a malebne vyhlady…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *