Lyžiarsky prejazd Skorušinou

Dátum/čas: 01.02.2015 (nedeľa) – 7:30     Miesto konania: Nižná

Sledujete archívny záznam prechodu, ktorý sa konal v minulosti.
Ak je k dispozícii novší záznam, kliknite nižšie:
 • Žiadne očakávané udalosti na tomto mieste

V nedeľu 1.2.2015 organizuje OKST Nižná s podporou OcÚ Nižná 48. ročník Lyžiarskeho prejazdu Skorušinou. Tento rok bude trasa prechodu zmenená – začína v Zábiedove, a kvôli polomom po veternej kalamite sa Košariská a Stará mať budú obchádzať náhradnou trasou, ktorá bude vyznačená. V cieli v Nižnej bude pripravené občerstvenie.

Doprava do Zábiedova je zabezpečená, prihlasovanie nie je nevynutné, no v prípade naplnenia kapacity autobusu budú uprednostnení vopred prihlásení záujemcovia. Autobus bude odchádzať z AS Nižná: 7:30, zastávka Medvedzie: 7:40, zastávka Tvrdošín: 7:45.

Podrobnejšie informácie poskytne Ján Šimák: 0907 823 541 alebo kst@nizna.sk. Doporučujeme tiež sledovať stránku KST Nižná, kde nájdete aktuálne informácie.

Fotogalérie účastníkov podujatia:Tento príspevok bol vložený Rado. Určite trvalý odkaz ako záložku. 14 545 zobrazení.

2 názory na “Lyžiarsky prejazd Skorušinou

 1. Preposielam info z kst.nizna.sk:

  V nedeľu 1.feruára OKST Nižná s podporou OcÚ Nižná organizuje 48.ročník lyžiarskeho prejazdu Skorušinou, na ktorý pozývajú všetkých záujemcov.
  Tento rok bude trasa zmenená. Budeme štartovať zo Zábiedova a kôli polomom po vetrovej kalamite sa Košariská a Stará mať budú obchádzať náhradnou trasou, ktorá bude vyznačená.
  V cieli v Nižnej bude, pre tých ktorí budú mať záujem, pripravené občerstvenie v podobe, zvyčajne výbornej, klobásy.
  Doprava do Zábiedova bude zabezpečená. Prihlasovať sa netreba, ale vopred prihlásení záujemcovia budú uprednostnení v prípade zaplnenia kapacity autobusu.
  Bus bude odchádzať z AS Nižná o 7:30, zástavka Medvedzie 7:40, zástavka Tvrdošín 7:45.
  Viac info: Ján Šimák ( 0907 823 541 ) alebo e-mail: kst@nizna.sk

  • Ďakujeme! Postačí aj odkaz – záznamy jednotlivých prechodov počas sezóny priebežne aktualizujeme vždy keď dostaneme avízo od čitateľov alebo organizátorov. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *