Kalendár prechodov 2018

Príjemnú dobrú zimu priatelia!

S takýmto pozdravom Vás vítame pri otvorení sezóny na našej/Vašej stránke s informáciami o zimných bežkárskych, peších a všakovakým možným spôsobom prejditeľných prechodoch na Orave. Nenazdali sme sa a ledva sme vyliezli z letnej vody, je tu sneh a my doň musíme skočiť, hurá!

Spúšťame pre Vás kalendár na sezónu 2017/2018, v tento deň (22.12.2017) máme potvrdené dátumy u 27 podujatí, a zopár nepotvrdených ako bonus – nech sa páči, môžete si začať značiť do kalendárov 🙂 Podrobnosti aj zvyšné podujatia budeme priebežne dopĺňať, prosíme preto organizátorov o súčinnosť a poskytnutie informácií – podrobností o podujatí či potvrdenia konania sa akcie a aktuálnych podmienok tesne pred dátumom – najlepšie štvrtok/piatok pred víkendom, aby ste vždy presne vedeli, čo Vás najbližší víkend dočká  🙂

Prajeme Vám krásne Vianoce, Nový rok, zimu, a vlastne všetko 🙂

Tím bezky.naorave.com
Jojo Jurík, Rado Bielik

3 názory na “Kalendár prechodov 2018

  1. Ahojte, možno by bolo dobré doplniť kalendár prechodov o prechod Beňadovským chotárom, ktorý bude 27.1.2018. Veľa ludí si vyberá z ponuky tejto stránky.

    • Ďakujeme za tip! O tomto prechode sme nevedeli, zatiaľ sme ho uviedli vo víkendovom prehľade prechodov ale určite ho zaradíme aj do nášho kalendára.

  2. V súčasnosti je v kalendári 27 termínov potvrdených organizátormi, a niekoľko „bonusových“, kde zatiaľ chýbajú podrobnosti o prechode. Zatiaľ sme nezaradili nasledovné dátumy, takže ich môžete brať aspoň ako predbežné / orientačné:
    – Krušetnica aj Babín: 3.2.2018
    – Oravské Veselé: 3.3.2018

    Tak ako po minulé roky, kalendár budeme priebežne aktualizovať tak, aby ste mali k dispozícii vždy čerstvé a presné informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *