Kalendár prechodov 2024

Príjemný vianočný čas Vám prajeme!

Vonku je riadna metelica a aj poradové číslo mesiaca v kalendári je príznakom, že sa ako mráz do chyže blíži sezóna zimných prechodov. Presne tak – je to tu! Podvihnite vetvu osneženého stromčeka vianočného, pod ktorý vám práve drisol mobil, a čo tam nájdete? Náš kalendár zimných prechodov predsa! 😀

Vianočný darček pre Vás – Kalendár prechodov 2024

Už na desiatu sezónu sme pre vás pripravili kalendár zimných prechodov, zatiaľ ich je 26. Ak tam ten svoj nenájdete a ste organizátorka / organizátor, dajte nám prosím vedieť, keď budete mať už aktuálne info – ďakujeme všetkým, ktorí nám už informácie zaslali. Úplne najviac sa tešíme, ak sa nám niekto ozve sám od seba, veľmi nám to šetrí čas potrebný na ďalšiu prácu so stránkou.

Opäť budeme pripravovať aj víkendové prehľady – veľmi nám pomôže, ak nám vo štvrtok / piatok ráno pošlete aktuálne info o vašich akciách, či sa bude akcia naozaj konať a aké sú snehové podmienky, my ich veľmi radi publikujeme tu na webe, aj na Facebooku a Instagrame.

Vianočný darček č.2 – galéria z minulého roka

  • A aký ďalší vianočný darček máme? Predsa pár vašich fotografií z minulej sezóny, tu si pekne zaspomínajme na predošlú sezónu, a hneď si zapíšte do plánovačov, „ne-za-bud-núť posielať fotky z prechodov na adresu bezky@naorave.com, ktoré sa následne zjavia tu. Budeme sa tešiť!

Prajeme vám krásne Vianoce, a tešíme sa na novú sezónu a možno aj stretnutia v prírode. Buďte zdraví a vždy sa šťastlivo vráťte naspäť za pec, miesto! 😀

Tím bezky.naorave.com
jojo Jurík, Radoslav Bielik

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *