Prechody opäť v pešej podobe

Tento víkend nás prechody čakajú v sobotu aj v nedeľu, a vzhľadom na počasie, opäť v pešej podobe. V sobotu sa uskutoční až päť akcií, telefonicky sme preverovali Krušetnickú bielu stopu, prechod Babínskym chotárom, aj prechod Šiestimi chotármi v Oravskej Porube (tu si môžete vybrať až 3 pešie trasy s rôznou náročnosťou). Rovnako by sa mal konať aj prechod Javorovou. Nepodarilo sa nám spojiť s organizátormi prechodu Podbielanskou magurou, no podľa údajov na stránke cykloklubu by sa tento prechod mal taktiež konať.

Ku nedeľnému prejazdu Skorušinou doporučujeme sledovať stránku organizátora (odkaz v detailoch akcie) kde budú v predvečer akcie avizované prípadné zmeny.

V priebehu týždňa prebehli aj tradičné aktualizácie kalendára, pribudli podrobnosti a plagátiky (Dolnokubínska stopa, Chlebnický okruh, prejazd Skorušinou, Podbielanskou magurou, prechod Javorovou) aj úplná novinka – prvý ročník prechodu Hruštinským chotárom, ktorý sa bude konať 1. marca a doplní tradičný prechod Piatimi hoľami. Prajeme všetkým priaznivcom bežkovania (a turistiky) krásny víkend!

2 názory na “Prechody opäť v pešej podobe

    • Veru tak 🙁 Ale tento víkend som vyskúšal už druhý prechod na pešo, a dalo sa aj tak, atmosféra fajn, kapustnica výborná. Len tie bežky smutne zapadajú prachom v pivnici už od 15. decembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *