Prehľad víkendu 18.2. – 19.2.2023

Dobrý deň prajeme,

počasie sa nám pokazilo a z plánovaných 5 prechodov tohto víkendu zatiaľ zostali isté len dva.

Konať sa budú len Biela stopa Oravský Podzámok a Zákamenským grúňom. Babohorská stopa je odložená s neurčeným dátumom, Kopŕcaňä sa po zázrifských vŕškoch by malo byť 25.2. – v sobotu o týždeň. Nedeľná Medvecká dvadsiatka zatiaľ nemá určené, či bude alebo nie.

 

Sobota 18.2.2023

Nedeľa 19.2.2023

  • Medvecká dvadsiatkaTvrdošín, Medvedzie – z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia sa akcia ruší, v prípade vhodných podmienkok sa uskutoční v náhradnom termíne

Kto by sa chcel ešte dnes vybehať, môže zájst do Námestova – na 1. ročník večerného bežkovania v Námestove – o 17:00 pri Ranči u Edyho.

Organizátorom, ktorí sa rozhodli aj napriek nepriazni počasia organizovať tento víkend planované podujatia ďakujeme a držíme palce, a veríme že na ďalší víkend bude krajšie. Ak sa vyberiete von, prajeme Vám šťastný návrat a tešíme sa zas o týždeň 🙂

1 názor na “Prehľad víkendu 18.2. – 19.2.2023

  1. Boli sme v sobotu v Oravskom Podzámku – trasa nebola značená, „choďte za tými pred vami“, pod prístreškom, kam ešte trafili všetci, čakalo občerstvenie, ďalšia cesta bola opäť štýlom „choďte za tými pred vami“, ale tentoraz ani tí nevedeli kudy-kam. celkom napajedený som sa vrátil ku prístrešku a odtiaľ som sa už vydýchal. kapustnica dobrá, buchty dobré.
    To značenie im už bolo dávnejšie vyčítané, ale sa nepoučili.
    napriek predpovedi, pršalo málo, ale to si už nevyberieme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *