Prehľad víkendu 2.3. – 3.3.2024

Príjemný dobrý deň všetkým bežkárom a nebežkárom na Orave!

Neplánovane vysoko pravdepodobne naposledy sa Vám v tejto sezóne ozývame s víkendovým prehľadom. Počasie a klimatická zmena nám v tejto sezóne znížili počet prechodov a tak podľa všetkého máme posledný prechod túto nedeľu 3.3.2024:

  • Prejazd Oravskou Magurou 53. ročník – akcia organizovaná našimi kamošmi z KST Nižná, vzhľadom na stav snehu sa pôjde len na pešo, autobus je zabezpečený organizátormi, počasie má byť pekné

Keďže je toto zrejme posledný príspevok tejto sezóny, veľmi pekne ďakujeme všetkým:

  • organizátorom prechodov, že si aj napriek sťaženým podmienkam našli čas a venovali úsilie na organizáciu prechodov (aj tých, ktoré neboli, rozhodnutia o zrušení takisto neboli ľahké, najmä ak už bol prechod pripravený)
  • organizátorom s ktorými sme komunikovali, za ich čas a informácie, extra chceme poďakovať tým, ktorí sa nám sami ozvali, veľmi nám to zjednodušuje a uľahčuje prácu, výrazne viac, ako by ste možno čakali, ĎAKUJEME!
  • účastníkom, že prišli na samotné podujatia, to je najlepšia odmena pre tých, čo podujatia chystajú
  • všetkým, ktorí nám poslali fotky z podujatí alebo ich výletov na Orave

Ak nám ešte poposielate nejaké fotografie, radi ich uverejníme, teraz, alebo na začiatku budúcej sezóny. Prajeme Vám pekný víkend, jar, leto, jeseň a vidíme / čítame sa dúfajme že budúcu zimu. 🙂 Nech sa Vám darí a tešíme sa na Vás v decembri!

jojo a Rado z Bežky na Orave 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *