Prehľad víkendu 21.2.2015

Podľa predpovedí má byť sobota krajším z dvoch víkendových dní, a organizátori to zrejme tušili, keďže všetkých 5 prechodov naplánovali práve na sobotu. Tešia sa na Vás v Zázrivej, Zákamennom (dostali sme aj čerstvú informáciu o tom, že kratší, 23 km okruh je upravený ratrakom), Oravskom Podzámku, Babíne, a tiež vo Veličnej, kde došlo ku posunu termínu o jeden týždeň.

V sobotu sa tiež koná Banskobystrická stopa – ak máte chuť zapretekať si, alebo podporiť lyžiarov ako divák, je to ďalšia z možností. Za posledný týždeň pribudli plagátiky ku prechodom v Lomnej a Medveckej dvanástke. Prajeme Vám krásny športový víkend!

1 názor na “Prehľad víkendu 21.2.2015

  1. Ahojte.
    Po roku som bola znova na Kopŕcaní v Zázrivej.Teraz konečne na bežkách. Krásne výhľady, boží kraj. Veselí ľudia, smiech, trblietajúci sa sneh, lyže na nohách, slnko nad hlavou. Krásny deň. Záverečný zjazd – najveselšie kopŕcaňä :-D.
    Ďakujem Jojovi a Radovi, ktorí vytvorili túto stránku a stále ju aktualizujú, aby ľudia vedeli, sťaby len ráno pred odchodom, kedy, kde a o koľkej…(tak som veru nazerala pred odchodom do Oravskej Poruby – tam sme tiež prežili pekný deň na bežkách. Aj teraz v sobotu – ech, stihnem to ?! ). I keď nie vždy obúvam bežky, aj tak tu rada nazriem, čo majú nové a pekné. Nech sa im darí. Tu, aj na bežkách. Všade :-).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *