Prehľad víkendu 28. – 29.1.2017

Dobrý večer vážení diváci, vítame Vás pri piatko-večernom snehovom spravodajstve:

Všetky sledované prechody tohoto víkendu sú na bežkách zjazdné, výška snehovej pokrývky je dostatočná na kĺzanie sa na lyžiach. V sobotu 28. januára sa bude konať  Biela stopa obce Horná Lehota, vo Vyšnom Kubíne Cez päť chotárovVaňovským chotárom, v Dlhej nad Oravou Zimný prechod dlhánskym chotárom a v Kňažej prechod Kňažanským chotárom. V nedeľu nás Nižňanci pozývajú na Lyžiarsky prejazd Skorušinou.

Za posledný týždeň pripadli do našej webstránky všelijaké nové veci:

Galérie k tomu, čo sme už prežili (Goralova bežkaŽaškovským chotáromTrojkráľový prechod na bežkáchNovoročný prechod Lieseckým chotáromPrechod Kliňanským chotárom), rôzne informácie k akciám na tento víkend, a nové podrobnosti dostali aj tie, ktoré nás čakajú neskôr (Prechod šiestimi chotármiPrechod Bielopotockým horizontom, Prechod piatimi hoľami), no a konečne už máme dátum Kopŕcaňä po zázrifských vŕškoch.

Vážení diváci, počasie na tento víkend má byť krásne, má byť mráz, cez deň jasno, v noci tiež jasno – ale tma; prajeme vám teda krásne zážitky, a slnko v duši 🙂

 

1 názor na “Prehľad víkendu 28. – 29.1.2017

 1. * * * * * * * * * * * * *
  * * ** * * * * ** * * *
  The Shadows!
  Zavrieš oči a…mráz štípe, sneh sa trbliece v januárovom slniečku. Na topánkach máme lyže, v očiach smiech a v srdci radosť.
  Krásnu zimu, priatelia. Nech sa Vám darí 🙂
  *
  ave * * * * * * * *
  * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *