Prehľad víkendu 5. – 6.1.2019

Všetko najlepšie do nového roku, priatelia! 🙂

Prehupli sme sa do roku 2019 a ten nás na Orave privítal závalom snehu, kto ho nemá v topánkach, tak ho má isto aspoň v čapici, deti, psy a snehuliaci sa radujú, údržba ciest má čo robiť. A pre nás to tiež znamená dobré správy – všetky sledované prechody tohoto víkendu sú zjazdné 🙂

Poďme na to; sobota 5.1.2019:

nedeľa 6.1.2019:

Keďže tento víkend o sneh rozhodne nie je núdza, všetky podujatia budú tak, ako ich organizátori naplánovali. V každom prípade – dávajte si pozor, aj pred veľkým množstvom snehu treba mať rešpekt a takisto v snežení si dávajte prosíme pozor na orientáciu.

Do nášho kalendára podujatí sme tento týždeň pridali ďalšie akcie (Medvecká dvanástka, Dubovským chotárom, Kňažanským chotárom, Vasiľovským chotárom, Novotským chotárom), a máme tu jedno veľmi dôležité upozornenie:

Podujatie v Dolnom Kubíne – Dolnokubínska stopa – Zimné trnkobranie – bude v termíne 17.2.2019 – pozor, viaceré iné zdroje uvádzajú nesprávny dátum 10.2.

Tiež už máme za sebou jedno podujatie a tak si môžete prezrieť aj časť Archív prechodov, kde sme do prechodu zo Bzín pridali aj fotografie od Pavla Ľorka – ďakujeme.

Želáme Vám teda krásny víkend v prírode, a môžeme si zapriať, aby aj ďalšie víkendy tejto zimy boli také krásne, ako bude tento.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *