Týždeň za nami

Kartičky webstránky Bežky na OraveStránka Bežky na Orave sa za prvý týždeň mohla tešiť stovkám záujemcov. Obzvlášť nás povzbudzujú vaše reakcie, či už formou komentárov alebo emailov, a samozrejme, výborná spolupráca s organizátormi prechodov, ktorí našu myšlienku podporili. Mnoho obcí a združení zverejnilo odkaz na našu stránku, často aj s krátkym úvodom, za čo im patrí vďaka!

Od oficiálneho spustenia stránky sme dopĺňali údaje, ktoré nám postupne prichádzali, a pridali sme aj niekoľko nových akcií, na ktoré nás upozornili návštevníci alebo priamo ich organizátori – ďakujeme! Jeden z populárnych prechodov sa v kalendári zatiaľ nenachádza – komunikujeme s organizátormi, a veríme, že sa akcia uskutoční v plánovanom termíne. Hneď ako dostaneme potvrdenie, do kalendára ju pridáme. Ak viete o prechodoch, ktoré tu ešte nie sú, budeme radi ak nás na ne upozorníte.

Na stránku sme pridali aj Archív prechodov, kde nájdete podujatia ktoré sa v tejto sezóne už konali. Hlavný zoznam prechodov podľa dátumu konania obsahuje totiž len budúce akcie. Tento zoznam je tiež optimalizovaný pre tlač – nezobrazuje sa v ňom grafika ani postranný prúžok. Podarilo sa nám tiež vyrobiť aj kartičky – vizitky o rozmere cca 7 x 4,5cm. Ak máte záujem podporiť stránku Bežky na Orave aj touto formou, napríklad pri prezentácii, napíšte nám alebo zavolajte.

Ďakujeme Vám za podporu a priazeň, a nezabudnite – nasledujúci víkend sľubuje slnečné počasie, a uskutoční sa až sedem prechodov (sobota, nedeľa), takže je naozaj z čoho vyberať.

1 názor na “Týždeň za nami

  1. Dnes som nasiel vas web. Som velmi rad ze take cosi existuje. Sme z Prešova a chceme prist na Oravu bezkovat. Vas web nam urcite pomôze. Dakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *