Prehľad víkendu 11. – 12.1.2020

Aktualizované 10.1. – 21:30
Tento víkend sa koná aj Pucovská brázda – prechod je preložený z konca decembra, je to nenáročná pešia prechádzka, ktorú zvládnu aj deti

Aktualizované 10.1. – 18:30
Krivá je naozaj zjazdná aj na bežkách, až na začiatok a záver trasy, kde treba bežky preniesť. V lese sneh je, treba však dávať pozor, na niektorých miestach môže byť zľadovatelý.

Druhý januárový víkend nasleduje po dňoch v ktorých snežilo, mrzlo, bol odmäk a znovu zamrzlo 😀 sneh však stále je, takže pripravované podujatia budú, a budú na snehu. Čo nás teda čaká v sobotu 11.1.2020:

Zdá sa že predpoveď počasia na víkend je pomerne pokojná, v sobotu zamračené s možným snežením, čo ale v prípade lyžiarskeho prechodu vôbec nie je na škodu.

Prajeme Vám pekný víkend 🙂

3 názory na “Prehľad víkendu 11. – 12.1.2020

  1. Dobry vecer,
    kedze sa tu mnozia otazky o zjazdnosti Krivej, opat sme zatelefonovali organizatorom a oni nam ochotne vysvetlili situaciu:
    Lesna cast trate je zjazdna cela, vyniest lyze treba len na na zaciatku cez luku za dedinou, v lese uz sneh je. To iste plati aj na zaverecny zjazd s lesa po luke ku druzstvu, tiez je zrejme lepsie lyze zniest. Pri klesaniach treba davat pozor, niektore miesta mozu byt ladovejsie, ale v principe je takmer cela trat normalne bezkozjazdna. V casoch, ked v nizinach je snehu malo, aj takato trat potesi. Prajeme Vam stastne navraty a pekny vikend v terene 🙂 Specialne dakujeme organizatorom Striebornej podkovy za cerstve informacie z Krivej a trpezlivost s odpovedami na nase otazky 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *