Prehľad víkendu 7.2.2015

Tentokrát by sme mohli prehľad víkendu zhrnúť do jedinej vety: všade je sneh! Príroda nám ho už minulý víkend nadelila dostatok, a zabezpečila teploty, pri ktorých sa neroztopí. Po dlhej dobe je to až nezvyk, že nemusíme pred víkendom riešiť, či sú podmienky na bežky, a či prechody vôbec budú. Organizátori sa na Vás už tešia!

V sobotu si môžete vybrať medzi Prechodom Podielanskou Magurou, Krušetnickou Bielou stopou, a nultým ročníkom Babiohorskej stopy v Oravskej Polhore (iba na bežkách!). V nedeľu je to zas Dolnokubínska stopa – zimné trnkobranie, a prechod Istebnianskym chotárom, ktorý sme do kalendára zaradili len tento týždeň.

V archíve nám pribudli fotogalérie ku prechodom z minulého víkendu – nech sa páči, ako malá upútavka, ako to teraz na zasnežených horách vyzerá: Cez päť chotárov, Prechod Kliňanským chotárom, Lyžiarsky prejazd Skorušinou a Prechod šiestimi chotármi. Takže hlavne nesedieť cez víkend doma, dobre sa obliecť (momentálne platí výstraha pred silným vetrom) a vychutnať si krásny víkend na bežkách!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *